• VTEM Image Show
 • VTEM Image Show
 • VTEM Image Show
 • VTEM Image Show
 • VTEM Image Show
 • VTEM Image Show
 • VTEM Image Show

Kniha návštev

Komentárov   

 
0 #58 rodina Lobotková 2017-09-02 22:44
Pani Ivetka, obrovské ďakujeme, že ste veľkou mierou prispeli k tomu, aby sme mali nádhernú a nezabudnuteľnú dovolenku. Bola pre nás výnimočná, pretože sme po prvýkrát dovolenkovali v trojici. Nášho Kubka si zapamätala najmä Mara a Pipi :P Boli sme spokojní nadmieru so všetkým. Ubytovanie bolo krásne, útulné a napriek tomu, že sme traja obývali izbičku v penzióne najmenšiu, cítili sme sa veľmi útulne. Všade čisto, krásne, vidieť, že vám záleží na tom, aby sa hostia u vás cítili neobyčajne. Papanica výborná. Raňajky pestré a večere? Tie boli jednoducho úžasné, krása na tanieri a o chuti ani nehovorím, no nebíčko v papuľke ;-) Obsluha úžasná, vlastne všetci ste úžasní. Čokoľvek sme potrebovali, či uvariť čajík pre malého na túru alebo čokoľvek iné, vždy ste nám vyšli v ústrety. Na záver by som vám v menej nás troch chcela popriať hlavne kopec zdravia, aby ste mali veľa spokojných zákazníkov ako sme i my. Keď sa budeme chystať dovolenkovať v Tatrách, určite prídeme k vám. Ďakujeme moc:-*
Citovať
 
 
0 #57 rodina Pappová 2017-04-18 11:25
Strávené Veľkonočné sviatky v obci Ždiar a výber ubytovania v penzióne Enrico aj keď počasie bolo aprílové, neľutujeme. Veľmi dobrý dojem na nás zanechal penzión,lebo na každom mieste/kútiku bolo vidieť, že domáca pani si dá veľmi záležať na tom aby sa hosť cítil dobre a rád sa vrátil. Bohatý a pestrý výber jedál na raňajky bol začiatok kulinárskeho zážitku. Čerešničkou na torte bola večera. Podávané jedlá boli nápadité a chuťou výnimočné. Keď to zhrniem tak ubytovanie super, prostredie super, jedlo super. Veľmi pekne ďakujeme.
Citovať
 
 
+1 #56 Peter 2017-03-02 09:30
Citovanie Viera Poliakova:
Uz po niekolkykrat sme si zvolili za miesto ubytovania pocas zimnej lyzovacky penzion Enrico. A znova sme sa nesklamali.
Dakujeme pani Ivetke za velmi prijemne prostredie, vybornu kuchynu a skvely pristup k hostom.
Rodiny Poliakova, Solomekova, Pogadlova a Ceryova.

Peter : a doplním Vierku, že hneď sme si objednali pobyt aj na budúci rok. Penziónu Enrico držíme palce a želáme "FULL HOUSE" po celý rok !!! :roll:
Citovať
 
 
+1 #55 Viera Poliakova 2017-03-01 19:32
Uz po niekolkykrat sme si zvolili za miesto ubytovania pocas zimnej lyzovacky penzion Enrico. A znova sme sa nesklamali.
Dakujeme pani Ivetke za velmi prijemne prostredie, vybornu kuchynu a skvely pristup k hostom.
Rodiny Poliakova, Solomekova, Pogadlova a Ceryova.
Citovať
 
 
+1 #54 Gabriela ,Ferino a p 2016-10-10 20:15
Ďakujeme za prežitý ďalší úžasný predlžený víkend,všetko bolo perfektne bez jedinej chybičky,všetci sme si užili krasu tatranskéj prírody,Ivetka a jej deticky sa o nas starali ,rozmaznavali.m ali sme sa parádne a preto sa tešíme na budúce stretnutia
Citovať
 
 
0 #53 Petra & Dan 2016-09-12 11:01
Dakujeme za vybornu starostlivost a kuchynu :) Ako kazdy rok, aj teraz bolo vsetko na 1 :)
Citovať
 
 
0 #52 M&L Kováčikovci 2016-08-14 09:30
Ďakujeme za nádherne strávený čas, ktorý sme mali možnosť stráviť u Vás, Enrico.
Výýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýborná kuchyňa. krásny decor, krásny pocit z čistoty, krásna starostlivosť, krásne okolie Ždiaru...
Ako povedal môj manžel: "Do Enrica sa nevrátime,do Enrica sa budeme vracať... :lol: )
Citovať
 
 
+1 #51 Ivana a Karel 2016-07-24 12:46
Už podruhé jsme strávili úžasný týden v penzionu Enrico. Děkujeme paní Ivetě za skvělou péči ,její kuchyně a kamzíci na Kopském sedle jsou nezapomenutelný zážitek. Těšíme se na příště :-) :lol:
Citovať
 
 
+2 #50 Jakub a Veronika 2016-07-17 18:05
Sedím doma, koukám na svůj zásnubní prstýnek a přemýšlím jak ve zkratce popsat ten nejkrásnější týden, který jsme zde prožili. Nádherné domácí prostředí s romantickým nádechem předčilo naše očekávání. Paní Ivetka je bohyně nejen v kuchyni, ale i v péči o své hosty a díky ní jsem měla možnost, na nejkrásnějším vrcholku Belianských Tater říci své zásnubní ano svému osudovému muži. Určitě se sem vrátíme a všem kdo mají rádi rodinou pohodu a výborné jídlo penzion doporučujeme !!!! Velké díky paní Ivetce a mladému panu Enricovi za vyjímečné chvíle v Tatrách. ;-) ;-) ;-) ;-)
Citovať
 
 
+1 #49 Glaicovi 2016-07-06 17:11
Právě jsme se vrátili z výletu do Tater. Oceňuji velmi krásný a útulný penzion Enrico. 100% čistota, 100% strava a 100% vstřícnost paní domácí a mladého pána Enrica.Příště Vás navštívíme znovu a rádi. Glaicovi
Citovať
 

Pridať komentár

Bezpečnostný kód
Obnoviť

Akceptujeme platobné karty Platba ubytovanie Ždiar

Na stránke máme 22 návštevníkov

 • 02.09.2017 22:44
  Pani Ivetka, obrovské ďakujeme, že ste veľkou mierou prispeli k tomu, aby sme mali nádhernú a ...

  Čítať ďalej...

   
 • 18.04.2017 11:25
  Strávené Veľkonočné sviatky v obci Ždiar a výber ubytovania v penzióne Enrico aj keď počasie bolo ...

  Čítať ďalej...

   
 • 02.03.2017 09:30
  Peter : a doplním Vierku, že hneď sme si objednali pobyt aj na budúci rok. Penziónu Enrico držíme ...

  Čítať ďalej...

Bookmakers bonuses with www gbetting.co.uk site.